• +372 5800 6132
  • info@pilatesandyoga.ee : Pärnu mnt 67a

Tunniplaan

Täiendav info

Йога и пилатес в центре Таллина. Для людей любого возраста, ждем на уроках как женщин так и мужчин. Студентам до 21 года скидка 35%.

Vormiriietus on mugav, et see ei piira liikumist. Paremini on paljajalu. Soovitav mitte süüa 2-3 tundi enne tundi.
Срок действия абонемента 1 месяц (30 дней), без возможности продления.
Tähelepanu! Individuaaltundide jaoks kehtib erireegel: tundide puudumisest tuleb hoiatada 24 tundi enne algust, vastasel juhul peetakse tund tasuliseks.


Klasside kirjeldus

Ashtanga jooga - dünaamiline praktika, mis hõlmab staatiliste pooside (asanas) jadasid, mis on omavahel ühendatud liikumiste komplektidega (vinjaasad) ja mida teostatakse samaaegselt hingamise (pranayama), sisemiste lihaslukkude (bandhas) ja nägemise fookusega (drishti). Praktika ajal hoitakse meditatiivset seisundit (dhyana). See on iidne klassikaline tava, mille taaselustas meie ajastul salvei - joogaguru Patanjali.

Vinyasa jooga - see on suund, mis säilitab Hatha jooga traditsioone, kuid kasutades dünaamilisi sidemeid. Selle sünkroniseerimise tõttu muutub asanaside komplekt üheks vooluks, harjutamine muutub liikumisel meditatsiooniks. “Oh joogi! Ärge tehke asanat ilma vinyasata! ”Loeb iidne India traktaat“ Corunti jooga ”.

Yin jooga - see on pikk, passiivne hoidmisasend (2 kuni 10 minutit) täielikuks lõõgastumiseks. Mõjub sidekoele; liigesed on hästi arenenud. Vastupidiselt päikeselisele, energeetilisele, aktiivsele ja võimsale yang-praktikale on yin-jooga kuu, passiivne, pehme.

Rasedate jooga - suurepärane lahendus igal ajal lapseootel emadele. Lihtsate harjutuste komplekside abil saate valmistuda sünnituseks ja õppida, kuidas õigesti hingata, et vähendada valu kontraktsioonide ajal. Samuti aitavad klassid säilitada toonuses figuuri ja vabaneda ärevusest ja stressist.

Joogateraapia - haiguste ravi joogapraktika kaudu. Kuna instrumendid võivad olla asanas ja pranayama, aga ka meditatiivsete tehnikate erinevad versioonid - keskendumine kehalistele, kuulmis- ja visuaalsetele objektidele.Meie õppetunnid leiate JOOGA MAJA YouTube'i kanalilt ka.

etEstonian
Helista